Yaşam

ŞUBAT AYI AŞK LİSTESİ

1 Şubat 2016

valcom-47333

Başlık sizleri yanıltmasın bu sevgililer günü ile ilgili bir yazı değil ama madem şubat ayında sevgililer günü var ve her yerde bunu bangır bangır bağıranlar, gözümüze sokanlar olacak o zaman ben de neden bu ay bir aşk listesi hazırlamıyorum dedim. Aşk sadece kız-erkek arkadaşa duyulmaz, aile, dostlar, tüm canlılar, bazen bir kıyafet (bu da nereden çıktı demeyin ayakkabı ile aşk yaşayan kaç kişi sayabilirim size 😆 ), bazen bir yiyecek, bazen bir manzara, bir ülke ya da bir an…. yani istediğiniz herşeyle aşk yaşayabilirsiniz. İşte o nedenle bu yazı kalplerle dolu olacak.

val-411124 valgirl-heart

-Instagram ve Snapchat’ten beni takip edenler zaten biliyorlar ben ocak ayında bir çay saatleri dosyasına başladım. İstanbul’daki en güzel otellerin çay saatlerini tek tek deniyorum. Bu durumda tabii ki ilk madde tatlı aşkımla ilgili olacak. Daha çok yiyeceğim diye algılanmasın :mrgreen: ama sizlere en iyisini en lezzetlisini sunmak için maalesef kilolarım kilolar ekleniyor 😯 yine de bunu aşkla yapıyorum hihiiii….

-Keşiflerim devam etsin, bu aya yaraşır mekanların sevgililer günü konseptini bir göz atayım. Belki bu keşiflerden mini bir yazı bile çıkar 😉

valentine-sweets1 vale2f829

-Şubat sadece aşk değil kırmızının da ayı olsun. Aramın aslında pek iyi olmadığı kırmızıya bir adım atmaya karar verdim, belki barışırız….

-Sizin aşkla yaptığınız ne var? Ben bu ay aşkımı katıp yepyeni birşey oluşturacağım. Birşey diyorum çünkü süpriz olacak ve umarım sizler de seveceksiniz 😉

Bu ayki listem az ama öz olsun ve mart ay da şubat gibi güzelliklerle dolsuuuuun

valimages val1200

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply