Yaşam

SON GÜNLERDE NELER YAPTIM(EYLÜL-EKİM)

5 Kasım 2016

Processed with Snapseed.

Ekim ayında son listemi de paylaştıktan sonra uzun bir süre nasıl aylık postlar yapabilirim, neler paylaşabilirim diye düşünüp durdum. Aklıma bir sürü fikir gelip durdu ama sürekli onları beğenmeyip vazgeçip duruyordum. En sonunda bugün karar verdim o kadar geziyorum, farklı etkinliklere, özel organizasyonlara katılıp duruyorum bazıları posta dönüşüyor bazıları sadece Instagram’da paylaşılıyor. Neden bunları aylık bir yazı haline getirmiyorum dedim. Daha önce de “Son günlerde neler yaptım” postları paylaşmıştım artık bunlar aylık hale dönüyor. İlk post olduğu için bu sefer zaman aralığı azıcık geniş oldu Eylül ve Ekim’de neler yaptım diyelim bu sefer 😉

Festivaller Festivaller

Eylül ve Ekim ayları bol festivalli geçti. Makarna, hamburger, kahve, tasarım, Mix Festival…. daha birçoğu var ama ben sadece bunlara katıldım 🙂 Ben özellikle bu seneki kahve festivalinin daha sakin halini sevdim, gerçi bu benim hafta içi gitmemle alakalı olabilir ama yine de keyifliydi. Onun dışında tasarım festivallerini de özlemişim, orada Lulikom bebekleri ile tanıştım ve hatta ikizimi buldum :mrgreen: Sizler hangi festivallere gittiniz, en çok hangilerini beğendiniz?

Tadımlar

Ne yapalım yemek yemeği seviyorum özellikle bazı lezzetlere hayır hiiiiiç diyemiyorum. Bazılarınız zaten biliyordur ama bilmeyenler için ben yarı vejeteryanım yani sadece beyaz et yiyebiliyorum. O nedenle aranızda et yemeğenler varsa gittiğim mekanlarda sizlerde lezzetli bir şeyler bulabilirsiniz, yani aslında sizler için yiyorum 😉 Bu aylarda da bol bol yedim yeni lezzetler keşfettim. Shangri La’da Gaziantep yemeklerinden, kahvaltısına bayıldığım Saade kahvaltıya, Tike’de denediğim birbirinden lezzetli meze ve tatlılardan Oba Makarna’nın düzenlediği Makarna Workshopu’na kadar hepsini denedim. Tabii MSA’nın lezzetleri ve Kavaklıdere’nin şarap eşleştirmeleri ile geçen keyifli yemeği de unutmadım….yuuum!

Arkadaşlar

Hayat bazen neşeli bazen de hüzünlü geçiyor. Bu iki ay içinde hem güzel bir birlikteliği kutlayıp eğlenceli bir düğüne katıldım hem de sevdiğim bir arkadaşımı Prag’a uğurladım. Onu hepiniz tanıyorsunuz Kukla Süreyya 🙂 Artık kuklacık uzaklarda Prag’da yaşıyor ama keyfi yerindeymiş ve bol bol da gezmeye devam ediyormuş.

İki ay boyunca yaptıklarım tabii bunlarla sınırlı değil, daha kocaman bir Ordu seyahati, fotoğraf sergisi, katıldığım bir sürü başka organizasyonlar da var ama onlar artık farklı postlarda karşınıza çıkacak….

Processed with Snapseed.

Processed with Snapseed.

Screenshot Processed with VSCO with s1 preset

img_8588

Processed with Snapseed.

Processed with Snapseed.

Processed with Snapseed.

Processed with Snapseed.

Screenshot

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply