Yaşam

HILTON İSTANBUL BOMONTİ’DEN ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ

2 Mayıs 2016

IMG_9717

İstanbul’un göbeğinde bir tatile ne dersiniz? Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Ben geçtiğimiz hafta arkadaşlarımla birlikte eşsiz bir otel deneyimi yaşadım. İki gün boyunca Hilton İstanbul Bomonti’de konakladık ve kahvaltıdan executive floor’a, sushiden masaja kadar otelin tüm hizmetlerini denedik. Hilton İstanbul Bomonti 360 derece İstanbul manzarası, Bomonti Ada’ya yakın olan konumu, kaliteli hizmeti ve lezzetli yemekleri ile hemen kalbimizi kazandı. Neler yaptığımızın detaylarını bir başka yazıda anlatacağım, bu yazı tamamiyle anneler günü ile ilgili

Hilton Istanbul Bomonti - The Globe Winter Garden The Globe Kahvalt¦- IMG_9682

Hilton İstanbul Bomonti anneler günü için çok özel ve güzel süprizler hazırlamış. Bizim bir önceki hafta yaşayıp çok memnun kaldığımız tüm otel deneyimini sizler de annenize hediye edebilirsiniz. 745TL.den başlayan konaklama paketinden yararlanabileceğiniz gibi “Anneler Günü” için özel olarak hazırlanan brunch veya Spa paketlerini de tercih edebilirsiniz. Hilton İstanbul Bomonti brunchı saat 12:00-15:00 arasında bir hoşgeldiniz içeceği ile başlıyor ve birbirinden lezzetli yiyeceklerle devam ediyor. 160TL.değerindeki bu bruncha katıldığınızda annenizden ücret alınmıyor, otelin ikramı oluyor 🙂 Brunch 0-6 yaş arası çocuklar için ücretsizken 6-12 yaş arası çocuklar için de %50 indirimli. Kahvaltıdan sonra biz Hilton İstanbul Bomonti’nin içinde bulunan Eforea Spa’da masaj yaptırmıştık. Sizler de aynı keyifi yaşamak isterseniz masaj kişi başı 250TL.ve anneler yine otelin misafiri.

IMG_9606 IMG_9696

Hilton İstanbul Bomonti’de biz geceyi ışıl ışıl bir İstanbul manzarası eşliğinde 34.katta yemek yiyerek geçirmiştik. Cloud 34’ün keyifli ambiyansı ve özel içkileri ile başladığımız yemekte gecenin asıl yıldızları sushiler oldu. Anneler gününde konaklama seçeneğini düşünenler Cloud 34’ü de ziyaret etmeyi sakın unutmasınlar. Hilton İstanbul Bomonti’nin Anneler Günü’ne özel olarak hazırladığı paketlerden yararlanmak isterseniz telefon numarası aşağıda;-) Şimdiden tüm annelerin “Anneler Günü” kutlu olsun!

Rezervasyon ve bilgi için: + 90 212 375 3000

IMG_9649 FullSizeRender(6)

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply