Yaşam

HAPPY BIRTHDAY BERRYDEWBLOG

17 Ekim 2017

Zaman mı gerçekten çok çabuk geçiyor yoksa biz hayatın koşuşturmasından mı zamanın önemini kavrayamıyoruz bilmiyorum ama 6 yıl önce oluşturduğum ve bir bebekken büyük emeklerle büyütüp, geliştirip, hep yeni bir şeyler katmaya çalıştığım bloğumun yaşgünü.

12.10.2011 yılında ilk blog yazımı yayınlayarak başladım bu yolculuğa. Ara ara küstüm yazmadım, bazen günde iki post yayınlayıp hızımı alamadım ama düşe kalka bu günlere getirdim ve Berrydewblog bana bir sürü yeni kapı, güzel dostlar ve aklıma bile gelmeyecek yepyeni iş olanakları getirdi. İyi ki yazmaya başlamışım ve iyi ki birçoğunuzla tanışmışım.
En zor günlerimde yazarak rahatladım. Çokca ekran başında gözyaşları döktüğüm günlerim de oldu, yüzümde kocaman bir gülümsemeyle gurur duyduklarımda. Yazmak bana iyi geliyor, besliyor, kafamı dağıtıyor, çözüm bulmamı sağlıyor. En basit blog yazımın bile satır aralarında ne duygular gizli hiç tahmin bile edemezsiniz. Bu nedenle bu blog çok değerli ve bunca zaman verilen emeklerin de karşılığını ufak ufak görmeye başlamak doğru bir yolda ilerlediğimi gösteriyor. Şimdi de hayallerimi daha da büyütüyorum ve sınırlarımı aşıyorum. Yepyeni hedeflerim ve eskisinden çok farklı bir yolum var. Daha önce hep rüzgarın savurduğu yöne gitmiş olsam da artık o rüzgara direnip doğru bildiğim yolda ilerleyeceğim. Çok zor ama daha heyecanlı bir yolculuk başlıyor. Daha olgun, daha nitelikli, daha emin ve daha sağlam günler bizleri bekliyor.
Hep güzel, bol gezmeli, bol keşifli yılların olsun www.berrydewblog.com 😚🎂💕

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply