Yaşam

EKIM BIR VEDA LISTESI

4 Ekim 2016

ekim62918

Geldik Ekim ayına, zaman ne kadar çabuk geçip gidiyor. Listelerimi hazırlamaya başlayalı tam bir sene olmuş ve her ay için farklı farklı öneriler ve fikirler verdikten sonra bu ay da son kez Ekim için yazacağım. Bu arada önümüzdeki ay hazırlamak için aklımda çok güzel ve yepyeni post fikirler de var, Kasım itibari ile sizlerle bunları da paylaşacağım. Ama Ekim’in hakkını yemeyelim ve bu ay neler yapabileceğimize bir bakalım 😉

-Hava artık iyice soğumaya başlar, yazın son demleri de silinir, herkes tatil modundan çıkar ve hayatın gerçekleri Ekim’de başlar. O zaman soğuklara rağmen Ekim’in tadını çıkartalım. Bol bol gezmeye devam ama ısınmak için sıcak bir şeyler içip minik molalar verelim.

-Ekim demek Pumpkin Spice Latte demek. Sizi bilmem ama benim en sevdiğim içeceklerden biri. Çıkar çıkmaz ilk gün gidip hemen de içtim.

-Sonbahar etkisi son sürat etrafta uçuşuyorsa çekeceğimiz fotolara da yapraklar uçuşarak geliyor. Insta’da yapraklı foto bombardımanı başlasın 😆

-Sonbaharda yapılacak en güzel aktivite sinemaya gitmek. Çok güzel filmler gelmeye başladı bile, sakın kaçırmayın.

-Balkabakları, tarçınlar ve elmalar hazırlansın, lezzetli tarifler araştırılsın ve mutfaklardan mis gibi kokular yayılsın.

-Sonbaharda seyahatler de ayrı bir güzel. Yaprakların en bol olduğu ülkelere keşifler başlasın. (Özellikle Karadeniz, Stockholm ve Kanada tavsiye edilir)

-Bataniyeler, sıcak çikolatalar ve kitaplar ev keyfinin en güzel üçlüsü değil mi? Az kaldı, azıcık daha soğudu mu hava hemen sarınıp sarmalanacağız.

Ekim için aklıma gelenler bu kadar 🙄 Sizler listeyi genişletebilir ve kendiniz için daha güzel bir hale getirebilirsiniz. O zaman elvada liste postları, sizleri hazırlamak hep çok keyifliydi, mucuks….

ekim_h ekim1df86 ekim988 ekimlove-heart-art ekim4802 ekim8e32_h ekim2b0df5f

Little girl in autumn orange leaves. Outdoor.

ekim330e ekim502052508

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply