Yaşam

MART LİSTESİ BİR YAŞGÜNÜ LİSTESİ :)

1 Mart 2016

marchaper

Mart ayı çok özel ve güzel bir ay. Sadece yaşgünüm olduğu için değil aynı zamanda baharın da başlangıcı olduğu için kendisini seviyoruz sayıyoruz  :mrgreen: Mart ayı yazın yaklaştığını, artık havaların ısınacağını, güneşli uzun günlerin bizleri beklediğini müjdeliyor. Gelelim yaşgünü meselesine, bu sene ne yapacağımı nasıl kutlayacağımı hiç bilmiyorum. Bir büyük bir kutlama yapasım oluyor, bir “yok yaaa öyle samimi arkadaşlarımla takılayım” diye düşünüyorum. Bakalım ilerleyen günler neler gösterecek, ama ne olursa olsun tadını çıkartacağım. Gelelim mart ayı için planlarıma:

marchballoons marchff185

Daha planlı programlı ve düzenli bir hayat. Plan program olayını artık oturtmaya başladım ama düzen kısmında ciddi sorunlarım var. Ben dağınıklıkların içinde herşeyimi bulabilen bir insanım ama yaş ilerledikce insan düzenin de kıyısından köşesinden önemli olduğunu anlıyor.

Çok keyif aldığım eski hobilerimi tekrar gün yüzüne çıkartma. Hayatın telaşında sürekli birşeyleri erteleyip duruyoruz, halbuki hayat kısa. Keyif aldığımız neler varsa onları çok çok yapacağımız bir ay olsun mart 😉

march2 march_15jqi

Stil! Şimdi bu madde de nereden çıktı diyebilirsiniz ama geçen gün yaptığım bir konuşmada içimdeki Berry ile algılanan Berry’nin çok farklı olduğunu farkettim. İş hayatının kuralları nedeniyle ben çılgın yönümü bayağı bir bastırıp törpülemişim. Artık özgür olduğum halde stilimin, dışa yansımamın hiç de özgür bırakılmadığını fark ettim. Mart ayı zincileri kırma ayı da olsuuuuuun.

Baharın tadını çıkartalım. Her ne kadar martın sağı solu belli olmasada biz hava ısınmş gibi yapıp kendimizi çayır çimene yuvarlayalım.

marchcrowns marchpoppy-flower

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply