Yaşam

HAZİRAN LİSTESİ, YAŞASIN YAZ GELDİ LİSTESİ :)

31 Mayıs 2016

beachimage

Uzuuuuun zamandır seni bekliyordum yaz, hoşgeldin 🙂 En sevdiğim mevsim benim yazdır, hava iyice ısınır, güne hep aydınlık ve neşeli başlarız, havalar geç kararır ve etraf hep cıvıl cıvıl olur. Bence hep yaz olmalı ama sıcağa tahammül edemeyen arkadaşları da düşünürek bunu dilemiyorum sadece olsa ne şahane olur diyorum 😉 Madem yaz en sevdiğim mevsim o zaman yapılacaklar listesinde bir sürü keyifli madde olmalı değil mi?

1-Haziran sosyalleşmenin en doruklarda olduğu ay. Henüz şehir boşalmıyor ama sıcaklara da pek alışılmıyor diyerek kendimizi sokaklara atıyoruz. Bol sohbet,  bol aktivite bu ayda unutmayın.

2-Dondurma zamanı. Ben dondurmayı sevdiğim için yılın her ayı yiyebilirim ama bazen pek de iyi bir fikir olmayabiliyor bu durum. Dona dona, dişlerim tıkırdayarak bile yemişliğim oldu, ama haziran ayında yenilen dondurma gerçek bir keyif dondurmasıdır.

3-Benim en sevdiğim tatil anlarımdan biri de şezlonguma uzanıp keyifle kitabımı okumak. Saatlerce günlerce okuyabilirim. Tatilde televizyon out, kitap in 😉

beachoriginal beachof-48 beach_h528

4-Haziran ayı yan gelip yatma, keyifsiz düşüncelerden arınma ayı. Denize bakın, uzaklara dalın ve bol bol hayal kurmayı da unutmayın.

5-Yaz ayları başlayınca hafiflemek lazım, hem kıyafetlerle hem de kilolarla. Daha sağlıklı ve az yiyelim, bende bu madde nedense pek işe yaramıyor. Yemek görünce tutun beni….

6-Haziran’de kendinizi serin sulara bırakın. Deniz mevsimini açık, tiril tiril ayakkabı ve kıyafetlerle kutlayın. Her ne yaparsanız yapın ama vaktinizin çoğundışarılarda keyile geçirirn.

beachSummer-Time Fruit Harvest Selection In Bowls beachc7d9f3

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply